ARTisTS’26 – ‘Triggerpoint’, een collagevoorstelling over drukpunten, tegenstellingen en omdenken
Ken je dat gevoel? Dat iemand constant op je knoppen drukt? Alsof er een target op je rug geplakt is?
Alsof er allemaal vingers naar je wijzen die stuk voor stuk wantrouwen uiten zonder te weten of en wat je dan gedaan hebt?
20 spelende makers staan op het podium met hun eigen voorstelling over thema’s die hen raken, ontroeren, prikkelen en activeren.
Ervaar hun verdriet, humor en vragen in een eigenwijze en diverse collagevoorstelling waar we allemaal sterker uitkomen!
Een rolstoel plaats?
Dat kan! Boek een rolstoelplek, dan zorgen wij dat er vooraf ruimte wordt gemaakt voor de rolstoel.
Ga je samen met iemand zonder rolstoel? Boek dan een regulier ticket voor de persoon die niet in een rolstoel zit, zodat voor deze persoon een stoel beschikbaar is.
Zijn de rolstoeltickets uitverkocht, neem dan contact op met ons theater!
Betalen met de Hoorn pas?
Dat kan! Stuur uiterlijk drie dagen voor de voorstelling die je wilt bezoeken een e-mail naar info@pakhuishoorn.nl.
Zet in het bericht hoeveel kaarten je wilt hebben en welk bedrag je met de Hoorn pas wilt betalen.
Je kunt ook bellen met 0229 247 202 (bereikbaar maandag-vrijdag 10:00-16:00 uur)


